09.01.2020 kell 09:30-11:30
Maarjamäe lossi kaminasaal, Pirita tee 56, 10127

Mis arvad, kui me seame 2019. aasta ühise koostöö eesmärgiks luua sinu meeskonnale sooritusvõime, mille tulemusena ettevõte suudab igal aastal käivet kasvatada 20%-i  ning tegevusrentaablus kasvaks aastas vähemalt 1% käibest? Ja teha seda nii, et meeskonna õnneindeks kasvab ja kliendid saavad varasemast paremini teenindatud. Kui sinu tänane käive on 10 miljonit, siis aastal 2025 tähistad sa oma meeskonnaga 25 MEUR tähise ületamist. Selleks on vaja, et sinul ja sinu meeskonnal tekiks kasvule suunatud mõtteviis.

Töötoas tutvustame, kuidas on sul võimalik lühikese ajaga oma meeskonna vormi oluliselt parendada:

  • kuidas luua uue aasta tegevusplaan, mis kõiki meeskonnaliikmeid innustaks ning selle plaani realiseerumine aitaks neil ellu viia nende isiklikud arenguplaanid?
  • kuidas lepivad juhtmeeskonna liikmed kokku selles, mis on igaühe panus (rollid), et 2020 aasta tegevusplaan saaks reaaluseks? Kes millise tulemuse eest endale kohustumuse võtab ning mis tema selleks tegema peab, et asi teostuks? Kui meeskonnaliikmete tahe puudub, siis plaani elluviimine muutub võimatuks või selle elluviimine saab olema tricky;
  • kuidas kehtestada ühised LIHTSAD mängureeglid? Kuidas iganädalaselt koos saada paremaks, nii et läbi väikeste sammude suurendada sihikindlalt suure eesmärgi elluviimise tõenäosust?
  • kuidas saada paika Q1 2020 tegevusfookus ning et igal meeskonna liikmel oleks plaan, kuidas kokkulepitud tulemused ning ettevõtte prioriteedid muuta reaalsuseks?

Sa viid ellu 2020. aasta plaanid just sellises ulatuses, millise sooritusvõime sa oma meeskonnale oled uueks aastaks loonud.

Töötoa kestus: 2 tundi, 09:30 – 11:30. Tule varem kohale, saad mõtekaaslastega koos juua kohvi. Uksed avame kell 09:00.
Maksumus:  99 EUR + km