Suhted, mitte võim, viivad sind edasi

08.01.2018 kell 16:00
SPARK Demo keskus, Narva mnt. 3, Tartu

Tutvustame praktilisi kogemusi, kuidas juhid  kasutades organisatsiooni suhtlusvõrgustiku kaarte, disainivad ettevõtte kordades tulemuslikumaks.


Isiklikus elus kui ka tööl, on üks lihte reegel – kui suhe toimib, siis tunneme sellest rõõmu, siis sünnivad ilusad asjad. Kui aga suhe ei toimi, siis on vaid piin ja viletsus. Suutes kaardistada organisatsioonis toimivad suhtlusvõrgustikud, saad sa teada kuidas tegelikult sinu organisatsioonis rakenduvad otsused, kuidas saavad asjad tehtud ning kas me oleme oma töötajad suutnud ka tegelikult kaasata. Kasutades tänapäevast tehnoloogiat on see lihtsasti teostatav ja töötoas me näitame kuidas seda teha. Kui sul on tahe ja huvi, siis juba 2 – 3 päeva pärast on sul see teadmine olemas ning sa saad tõeliselt hakata oma organisatsiooni kujundama nii, et see võimaldaks ellu viia sinu ambitsioonikad eesmärgid. Kui aga oled loonud süsteemid, mis ei arvesta inimestevahelise loomuliku suhtlusega, siis sinu juhtimisstruktuur on suurimaks takistuseks tulemuste saavutamisel.

 

Piret Põldre on rahvusvahelise haardega strateegiline personalijuht, kes on aidanud väga erineva tegevusvaldkonnaga ambitsioonikatel ettevõtetel kasvatada ja kindlustada oma organisatsiooni võimekust. Pireti kogemust suhtlusvõrgustiku analüüsi kasulikkusest saad kuulda siit.

.

Jaana Pütsepp on rakendanud agile müügi- ja juhtimise põhimõtteid, mille tulemusel on paljud tuntud brändid meile omaseks saanud ning ta on käima lükanud mitmeid edukaid ettevõtteid.

Andres Haavel on edukalt rakendanud kiiresti arenevates tehnoloogia ettevõtetes kasutusel olevaid juhtimispõhimõtteid traditsioonilistes ettevõtetes.