Suhted, mitte võim, viivad sind edasi

20.06.2019 kell 09:30-11:30
Maarjamäe lossi kaminasaal, Pirita tee 56, 10127

Oled oodatud osalema töötoas, kus tutvustame praktilisi kogemusi, kuidas juhid kasutades organisatsiooni suhtlusvõrgustiku kaarte, disainivad ettevõtte kordades tulemuslikumaks. Osalemine on Sulle tasuta, töötuppa registreerimiseks täida allolev vorm.


Isiklikus elus kui ka tööl, on üks lihtne reegel – kui suhe toimib, siis tunneme sellest rõõmu, siis sünnivad ilusad asjad. Kui aga suhe ei toimi, siis on vaid piin ja viletsus. Suutes kaardistada organisatsioonis toimivad suhtlusvõrgustikud, saad sa teada kuidas tegelikult sinu organisatsioonis rakenduvad otsused, kuidas saavad asjad tehtud ning kas me oleme oma töötajad suutnud ka tegelikult kaasata. Kasutades tänapäevast tehnoloogiat on see lihtsasti teostatav ja töötoas me näitame kuidas seda teha. Kui sul on tahe ja huvi, siis juba 2 – 3 päeva pärast on sul see teadmine olemas ning sa saad tõeliselt hakata oma organisatsiooni kujundama nii, et see võimaldaks ellu viia sinu ambitsioonikad eesmärgid. Kui aga oled loonud süsteemid, mis ei arvesta inimestevahelise loomuliku suhtlusega, siis sinu juhtimisstruktuur on suurimaks takistuseks tulemuste saavutamisel.

 

Piret Põldre on rahvusvahelise haardega strateegiline personalijuht, kes on aidanud väga erineva tegevusvaldkonnaga ambitsioonikatel ettevõtetel kasvatada ja kindlustada oma organisatsiooni võimekust. Pireti kogemust suhtlusvõrgustiku analüüsi kasulikkusest saad kuulda siit.

.

Jaano Inno huvi on organisatsioonidele uue kasvu loomine – tal on juhina kogemus, mis võimaldab toetada ka teisi.
Jaano peab hädavajalikuks ambitsioonikat eesmärki, mis innustab kogu meeskonda otsima uusi lahendusi.
Veelgi tähtsam on aga igapäevase juhtimisega tagada, et iga inimese tahe ja oskused leiaks maksimaalse rakenduse.

Andres Haavel on edukalt rakendanud kiiresti arenevates tehnoloogia ettevõtetes kasutusel olevaid juhtimispõhimõtteid traditsioonilistes ettevõtetes.