12.09.2019 kell 09:30-11:30
Empowermendi kontor, Lasnamäe 4b – 18

Mõnigi kord tundub, et ettevõtte areng on justkui loterii. Mõned arenevad edukalt, teised kasvavad lõhki ning suurem osa ei saagi tuult tiibadesse. Tegelikult juhuseid kui niisugused, ka kõige pisemaid, ei eksisteeri!

Ettevõtte edu aluseks ei ole idee, vaid organisatsiooni sooritusvõime piiratud ajaaknas oma plaan ellu viia. Mida kiiremini ja suuremaks organisatsioon kasvab, seda keerulisemaks kasvujuhtimine muutub.

Tänaseks on oluliselt muutunud ka organisatsiooni personaliüksuse roll, kelle ülesandeks on olla juhile toeks organisatsioonis kasvule suunatud kultuuri rakendamisel. Tulemuse toovad koju inimesed ja milline tulem saab olema, sõltub, kui hästi toimib inimeste vaheline koostöö ehk kultuur.

Töötoas jagame praktilisi kogemusi ja vahetame mõtteid, kuidas muuta ettevõtte persoanliüksus ettevõtte sooritusvõime loomise inkubaatoriks ning arengukiirendiks.

Kliendikogemus: Katrin Ploom, KPMG personaljuht – Kuidas me käivitasime kiirendit!
– Mis on vaja teha selleks, et muuta suur organisatsioon kiireks, nutikaks ja paindlikuks.

-Kuidas anda inimeste tööle tähendus ning läbi selle saavutada pühendumus ühisele visioonile.

-Millega sa pead arvestama, kui seda teekonda alustad ja tahad siin õnnestuda.

Praktiline harjutus: Andres Haavel, Empowerment
Organisatsiooni suurim arengutatakistus on süsteemide ja protsesside puudumine, mis aitavad organisatsioonil toime tulla kasvust tingitud kommunikatsiooni keerukuse kasvuga. Kiiresti arenevate ettevõtete juhid on ümber sõnastanud oma rolli – suunata oma meeskond suurepärastele tulemustele.

Töötoas saad ülevaate seda mõtteviisi toetavast juhtimisraamistikust ning on võimalus proovida kasutada erinevaid vajalikke tööriistu.

Töötoa kestus: 2 tundi, 09:30 – 11:30. Tule varem kohale, saad mõtekaaslastega koos juua kohvi. Uksed avame kell 09:00.
Maksumus: osalustasu 99 EUR + km, soovitajale 50% soodsam