Töötuba: Kuidas meeskond saada samale lainele

/Töötuba: Kuidas meeskond saada samale lainele
Töötuba: Kuidas meeskond saada samale lainele 2019-08-26T09:59:46+02:00


Visioon ilma plaanita jääb unenäoks!
Plaan ilma visioonita on õudusunenägu!

Jaapani vanasõna

19.09.2019 kell 09:30-11:30
Maarjamäe lossi kaminasaal, Pirita tee 56, 10127

Uuringutest ilmneb, et vaid 6% töötajatest on teadlikud, kuidas nende tegevus reaalselt mõjutab organisatsiooni eesmärkide täitumist! Oled sa mõelnud, miks see nii on ning kuidas see mõjutab organisatsiooni tulemuslikkust ja eksistentsi. Jaapanis on vanasõna: “Visioon ilma tegevusplaanita jääb unenäoks. Tegevusplaan ilma visioonita on õudusunenägu.” Elu on näidanud, et see ütlus kehtib nii üksikisiku kui organisatsiooni tasemel. Kui inimestel on selge siht, siis nad ei vaja juhtimist ning nad on nutikad uusi lahendusi leidma, kuidas vähema pingutusega tunduvalt rohkem saavutada. See ongi areng.

Kliendikogemus: Piret Põldre-Vahur, Eesti Maksu- ja Tolliamet, CHRO

Mis on vaja juhil teha selleks, et muuta suur organisatsioon kiireks, nutikaks ja paindlikuks. Kuidas anda inimeste tööle tähendus ning läbi selle saavutada pühendumus ühisele visioonile. Millega sa pead arvestama, kui seda teekonda alustad ja tahad siin õnnestuda.

Praktiline harjutus: Andres Haavel, Empowerment

Vormistades oma organisatsiooni arengukava ühele lehele, on sul võimalik veenduda, kui hästi oled sina oma organisatsiooni joondanud. Harjutuse edukaks sooritamiseks pead oskama lühidalt ja konkreetselt vastata kõikidele organisatsiooni arenguga seotud olulistele küsimustele. Juhul kui juht neid vastuseid ei tea, mis ime peab juhtuma, et sinu meeskonna liikmed on teie ühisest plaanist teadlikud ning te mõistate asju ühtemoodi. Segadus meeskonnas ühise sihi ja mängureeglite osas on olulisem organisatsiooni arengutakistus, mis ei võimalda organisatsioonil edukalt toimetada tänases kiiresti muutuvas maailmas.

Töötoa kestus: 2 tundi, 09:30 – 11:30. Tule varem kohale, saad mõtekaaslastega koos juua kohvi. Uksed avame kell 09:00.
Maksumus: osalustasu  99 EUR + km